Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz/ |
Kdy: | 06. 07. 2019 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 17,15 | 19,21 | 17,15 | |
2. | Úněšov Hájková Šárka | PS | 17,48 | 20,61 | 17,48 | |
3. | Střezimíř Čechová Magdaléna | BN | 17,72 | 18,15 | 17,72 | |
4. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 17,73 | 20,45 | 17,73 | |
5. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 17,80 | 17,80 | 18,12 | |
6. | Úněšov Kaprová Sára | PS | 17,99 | 18,29 | 17,99 | |
7. | Nová Ves u Světlé Lefnerová Karolína | HB | 18,20 | 18,20 | 18,35 | |
8. | Nová Ves u Světlé Ondráčková Julie | HB | 18,42 | 24,00 | 18,42 | |
8. | Střezimíř Vaculíková Johanka | BN | 18,42 | 19,07 | 18,42 | |
10. | Úněšov Šafrová Zuzka | PS | 18,45 | 18,78 | 18,45 | |
11. | Karlinky Hejlová Natálie | LI | 18,55 | 18,55 | 25,88 | |
12. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 18,56 | 18,83 | 18,56 | |
13. | Horní Lánov Antošová Eliška | TU | 18,62 | 18,88 | 18,62 | |
14. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 18,79 | 18,79 | 18,83 | |
15. | Dalovice Hemzová Kateřina | KV | 18,82 | 19,57 | 18,82 | |
16. | Nová Ves u Světlé Bittnerová Aneta | HB | 18,85 | 18,86 | 18,85 | |
17. | Nová Ves u Světlé Zdražilová Tereza | HB | 18,89 | 18,89 | 19,17 | |
18. | Morkovice Vdolečková Klára | KM | 18,91 | 18,91 | 20,78 | |
18. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 18,91 | 24,39 | 18,91 | |
20. | Písková Lhota Martinová Kateřina | NB | 19,00 | 19,17 | 19,00 | |
21. | Řeporyje Dubová Karolína | AB | 19,04 | NP | 19,04 | |
22. | Střezimíř Veselá Natálie | BN | 19,06 | 19,06 | 21,91 | |
23. | Karlinky Novotná Johanka | LI | 19,07 | 19,52 | 19,07 | |
24. | Zhoř u Tábora Máchalová Natálie | TA | 19,14 | 19,89 | 19,14 | |
25. | Mistřín Varmužová Terezie | HO | 19,15 | 19,15 | 26,20 | |
25. | Dalovice Krumphanzlová Klára | KV | 19,15 | 19,33 | 19,15 | |
27. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 19,16 | 19,16 | NP | |
27. | Střezimíř Šafářová Tereza | BN | 19,16 | 19,16 | NP | |
29. | Karlinky Svobodová Michaela | LI | 19,28 | 19,61 | 19,28 | |
30. | Úněšov Kleinová Anna | PS | 19,29 | NP | 19,29 | |
31. | Skuteč Šlégrová Denisa | CR | 19,32 | 23,76 | 19,32 | |
32. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 19,33 | 19,33 | 19,33 | |
33. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 19,36 | 19,42 | 19,36 | |
34. | Olšovec Maršálková Natálie | PR | 19,38 | 19,38 | NP | |
35. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 19,39 | NP | 19,39 | |
36. | Olšovec Michalíková Julie | PR | 19,40 | 19,40 | 19,77 | |
37. | Nová Ves u Světlé Bobrovská Adéla | HB | 19,56 | 19,59 | 19,56 | |
38. | Karlinky Křelinová Jana | LI | 19,60 | 19,65 | 19,60 | |
39. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 19,62 | 23,63 | 19,62 | |
40. | Výčapy Stoklasová Nikola | TR | 19,67 | 19,67 | 20,14 | |
40. | Olšovec Maléřová Tereza | PR | 19,67 | 19,72 | 19,67 | |
42. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 19,73 | 19,73 | 19,88 | |
42. | Zhoř u Tábora Šilpochová Tereza | TA | 19,73 | 19,73 | 20,07 | |
44. | Olšovec Žemlová Lucie | PR | 19,76 | 20,29 | 19,76 | |
45. | Řeporyje Jirasová Anita | AB | 19,83 | 19,83 | 21,66 | |
46. | Řeporyje Vojtová Kristýna | AB | 19,86 | 19,86 | 24,76 | |
47. | Písková Lhota Kadeřávková Anna | NB | 19,88 | 20,37 | 19,88 | |
48. | Mistřín Martykánová Kateřina | HO | 19,95 | 19,95 | 22,97 | |
49. | Řeporyje Popsimová Klára | AB | 19,96 | 19,96 | 20,02 | |
50. | Mistřín Uhlířová Michaela | HO | 20,05 | 20,76 | 20,05 | |
51. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 20,09 | 20,98 | 20,09 | |
52. | Výčapy Peštálová Michaela | TR | 20,14 | 22,86 | 20,14 | |
53. | Morkovice Kociánová Klára | KM | 20,24 | 20,92 | 20,24 | |
54. | Skuteč Novotná Leona | CR | 20,25 | 20,34 | 20,25 | |
55. | Karlinky Svačinková Zuzana | LI | 20,28 | 20,91 | 20,28 | |
56. | Dalovice Krumphanzlová Andrea | KV | 20,30 | 25,97 | 20,30 | |
57. | Hrobce Nagyová Blanka | LT | 20,34 | 20,63 | 20,34 | |
58. | Nová Ves u Světlé Fialová Lucie | HB | 20,37 | 20,84 | 20,37 | |
59. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 20,40 | 20,89 | 20,40 | |
60. | Horní Lánov Vaníčková Iva | TU | 20,42 | 23,71 | 20,42 | |
61. | Skuteč Brandová Micheala | CR | 20,43 | 20,43 | 20,70 | |
62. | Dalovice Slavíková Eliška | KV | 20,46 | 22,04 | 20,46 | |
63. | Olšovec Zdráhalová Lenka | PR | 20,49 | 20,49 | 20,98 | |
64. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 20,51 | 22,93 | 20,51 | |
65. | Zhoř u Tábora Kupková Nela | TA | 20,53 | 20,60 | 20,53 | |
66. | Řeporyje Šimáčková Aneta | AB | 20,58 | 20,71 | 20,58 | |
67. | Horní Lánov Svobodová Katka | TU | 20,61 | 21,06 | 20,61 | |
68. | Dalovice Smrčková Tereza | KV | 20,70 | 20,70 | 22,70 | |
69. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 20,72 | 20,72 | 22,87 | |
70. | Dalovice Karasová Kateřina | KV | 20,75 | 20,75 | 23,63 | |
71. | Výčapy Ošmerová Kateřina | TR | 20,78 | 21,04 | 20,78 | |
72. | Úněšov Červená Kristýna | PS | 20,90 | 25,23 | 20,90 | |
73. | Nová Ves u Světlé Prchalová Veronika | HB | 20,93 | 20,93 | 22,03 | |
74. | Úněšov Svitáková Barbora | PS | 20,95 | 20,95 | 21,10 | |
75. | Dalovice Krejčová Tereza | KV | 20,99 | 21,66 | 20,99 | |
76. | Hrobce Hyšplerová Anna | LT | 21,08 | 22,52 | 21,08 | |
77. | Zhoř u Tábora Janoušková Adéla | TA | 21,22 | 21,91 | 21,22 | |
78. | Olšovec Váhalová Hana | PR | 21,23 | 21,37 | 21,23 | |
79. | Horní Lánov Strnadová Anna | TU | 21,24 | 21,24 | 21,39 | |
79. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 21,24 | 21,24 | 29,72 | |
81. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 21,28 | 22,41 | 21,28 | |
82. | Hrobce Andrlová Daniela | LT | 21,29 | 21,34 | 21,29 | |
83. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 21,33 | 21,89 | 21,33 | |
84. | Hrobce Malá Kateřina | LT | 21,46 | 26,93 | 21,46 | |
85. | Horní Lánov Husarová Marie | TU | 21,54 | 24,09 | 21,54 | |
85. | Hrobce Jelínková Zuzana | LT | 21,54 | 21,54 | 22,12 | |
87. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 21,56 | 21,56 | 29,79 | |
88. | Mistřín Hajná Anna | HO | 21,69 | 23,91 | 21,69 | |
89. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 21,70 | 21,78 | 21,70 | |
90. | Horní Lánov Hanušová Natálie | TU | 21,72 | 23,52 | 21,72 | |
91. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 21,75 | 21,75 | 21,99 | |
92. | Olšovec Pospíšilová Adéla | PR | 21,82 | NP | 21,82 | |
93. | Zhoř u Tábora Machová Barbora | TA | 22,04 | 22,12 | 22,04 | |
94. | Karlinky Velová Viktorie | LI | 22,06 | 32,45 | 22,06 | |
95. | Řeporyje Melicharová Eliška | AB | 22,08 | 22,08 | 22,24 | |
96. | Hrobce Šašková Petra | LT | 22,29 | 22,29 | 22,30 | |
97. | Mistřín Platzková Marie Anna | HO | 22,32 | 26,76 | 22,32 | |
98. | Zhoř u Tábora Šlemendová Kateřina | TA | 22,36 | 22,36 | NP | |
99. | Horní Lánov Absolonová Markéta | TU | 22,46 | 24,56 | 22,46 | |
100. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 22,49 | 22,49 | 26,34 | |
101. | Řeporyje Kašpárková Alena | AB | 22,90 | NP | 22,90 | |
102. | Zhoř u Tábora Novotná Petra | TA | 23,39 | 24,40 | 23,39 | |
103. | Karlinky Hájková Anna | LI | 23,46 | 36,71 | 23,46 | |
104. | Mistřín Hykšová Ivana | HO | 25,02 | 25,02 | NP | |
105. | Mistřín Plášková Nikola | HO | 25,12 | 25,12 | 35,93 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | - Rychtařík Jan PS Mělník | - | 16,92 | 17,24 | 16,92 | |
2. | Michálkovice Rokosz Maxim | OV | 17,01 | 17,01 | 17,08 | |
2. | Skuteč Ševčík Dominik | CR | 17,01 | 17,30 | 17,01 | |
4. | Bludov Červinka Jiří | SU | 17,03 | 19,56 | 17,03 | |
5. | Michálkovice Čech Vašek | OV | 17,40 | 17,63 | 17,40 | |
6. | Horní Bělá Šváb Jan | PS | 17,46 | 17,46 | 26,22 | |
7. | Výčapy Špaček Michal | TR | 17,47 | 17,47 | NP | |
8. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 17,49 | 17,49 | 20,24 | |
9. | Oznice Baletka Adam | VS | 17,55 | 17,55 | NP | |
10. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 17,58 | 17,58 | NP | |
11. | Skuteč Válek Pavel | CR | 17,61 | 17,61 | NP | |
12. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 17,63 | 17,63 | NP | |
13. | Skuteč Horníček Daniel | CR | 17,64 | 18,55 | 17,64 | |
14. | Michálkovice Adámek Ondřej | OV | 17,67 | 18,40 | 17,67 | |
15. | Bořitov Kasal Prokop | BK | 17,76 | 17,76 | NP | |
16. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 17,79 | 17,79 | NP | |
17. | Skuteč Kábele Matěj | CR | 17,92 | 17,92 | NP | |
18. | Bludov Stoklas František | SU | 17,95 | 17,95 | 18,19 | |
19. | Michálkovice Martuš Petr | OV | 17,97 | 17,97 | NP | |
20. | Bořitov Fojt Patrik | BK | 18,05 | 18,05 | NP | |
21. | Výčapy Dokulil Dominik | TR | 18,08 | 18,08 | 18,24 | |
22. | Bořitov Karásek Pavel | BK | 18,10 | 18,10 | NP | |
22. | Oznice Gerža Lukáš | VS | 18,10 | 18,76 | 18,10 | |
24. | Oznice Šuta Marek | VS | 18,11 | 38,64 | 18,11 | |
25. | Oznice Holčák Martin | VS | 18,12 | 18,12 | NP | |
26. | Bludov Orel Pavel | SU | 18,15 | 18,15 | 18,38 | |
27. | Horní Bělá Nový Jan | PS | 18,35 | 18,35 | NP | |
28. | Vědomice Šmejkal Milan | LT | 18,39 | 18,83 | 18,39 | |
29. | Bludov Kotrlý Vojtěch | SU | 18,43 | 19,37 | 18,43 | |
30. | Horní Bělá Pergl Lukáš | PS | 18,57 | NP | 18,57 | |
30. | Bořitov Vach Jan | BK | 18,57 | 18,57 | 31,00 | |
30. | Oznice Gerža Martin | VS | 18,57 | 18,93 | 18,57 | |
33. | Bořitov Filipčík Jakub | BK | 18,69 | 19,18 | 18,69 | |
34. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 18,74 | 18,74 | 19,18 | |
35. | Libňatov Müller Petr | TU | 18,93 | 18,93 | 31,05 | |
36. | Horní Bělá Fanta Jakub | PS | 18,95 | 19,47 | 18,95 | |
37. | Písková Lhota Ševčík Vojta | NB | 18,99 | NP | 18,99 | |
38. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 19,01 | 19,01 | 19,84 | |
38. | Výčapy Drápela Jaroslav | TR | 19,01 | 19,01 | 25,97 | |
40. | Libňatov Vojtěch Matěj | TU | 19,05 | 19,05 | NP | |
41. | Výčapy Doležal David | TR | 19,07 | 22,83 | 19,07 | |
42. | Bochov Pták Jiří | KV | 19,16 | 19,16 | 19,83 | |
43. | Bochov Soukup Stanislav | KV | 19,21 | 19,21 | 19,31 | |
44. | Písková Lhota Urban Vojta | NB | 19,26 | 19,26 | 21,92 | |
45. | Bludov Krobot Michal | SU | 19,29 | 19,29 | 20,14 | |
46. | Bochov Klaban Onřej | KV | 19,31 | 26,67 | 19,31 | |
46. | Libňatov Borůvka Aleš | TU | 19,31 | 19,31 | 19,50 | |
48. | - Hybš Jakub PS Mělník | - | 19,32 | 19,32 | 20,38 | |
49. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 19,45 | 22,13 | 19,45 | |
50. | Bludov Pecháček Šimon | SU | 19,48 | 19,48 | 23,25 | |
51. | Bochov Daniš Leon | KV | 19,50 | 19,67 | 19,50 | |
52. | - Hora Martin PS Mělník | - | 19,53 | 19,53 | 19,78 | |
53. | Stodůlky Plhal Lukáš | AB | 19,54 | 20,05 | 19,54 | |
54. | Ločenice Kápl Jakub | CB | 19,59 | 22,11 | 19,59 | |
55. | Oznice Skýpala Vladimír | VS | 19,61 | 20,54 | 19,61 | |
56. | Michálkovice Šimek Richard | OV | 19,62 | NP | 19,62 | |
57. | Bořitov Kučera Martin | BK | 19,65 | 19,65 | 19,83 | |
58. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 19,68 | 19,68 | 19,90 | |
58. | Stodůlky Buřil Petr | AB | 19,68 | 19,86 | 19,68 | |
60. | Libňatov Borůvka Lukáš | TU | 19,72 | 19,87 | 19,72 | |
61. | Horní Bělá Třeštík Michal | PS | 19,78 | 20,54 | 19,78 | |
62. | Ločenice Matoušek Martin | CB | 19,86 | 21,92 | 19,86 | |
62. | Stodůlky Orel David | AB | 19,86 | 33,51 | 19,86 | |
64. | Těpeře Neugebauer Lukáš | JN | 19,89 | 19,89 | NP | |
64. | Písková Lhota Košnář Jakub | NB | 19,89 | 19,89 | 20,03 | |
66. | Stodůlky Stopka Matěj | AB | 20,00 | 20,00 | 20,82 | |
67. | Těpeře Kurej Josef | JN | 20,01 | 20,84 | 20,01 | |
68. | Stodůlky Zamrzla Ondřej | AB | 20,02 | 20,02 | 20,59 | |
69. | Libňatov Rutar Jakub | TU | 20,04 | 22,70 | 20,04 | |
70. | Výčapy Sedlák Jiří | TR | 20,06 | 21,94 | 20,06 | |
71. | - Macháček Martin PS Mělník | - | 20,10 | 21,37 | 20,10 | |
72. | Bochov Moucha Jiří | KV | 20,14 | 20,14 | 22,70 | |
73. | Ločenice Uhlíř Jan | CB | 20,16 | NP | 20,16 | |
74. | - Vopat Josef PS Mělník | - | 20,23 | 20,23 | 23,23 | |
75. | Těpeře Mastník Jakub | JN | 20,31 | 21,83 | 20,31 | |
75. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 20,31 | 20,82 | 20,31 | |
77. | Ločenice Holý Michal | CB | 20,33 | 20,33 | 21,50 | |
78. | Vědomice Čecho Vojtěch | LT | 20,38 | 20,38 | 26,67 | |
79. | Ločenice Kabíček Štěpán | CB | 20,42 | 20,42 | 21,10 | |
80. | Horní Bělá Polák Marek | PS | 20,58 | 20,58 | NP | |
81. | Michálkovice Dámek Tomáš | OV | 20,60 | 22,22 | 20,60 | |
82. | Libňatov Pecháček Jiří | TU | 20,62 | 21,82 | 20,62 | |
83. | Vědomice Berky Matěj | LT | 20,83 | 20,83 | 22,23 | |
83. | Písková Lhota Husák Michal | NB | 20,83 | NP | 20,83 | |
85. | Oznice Ručka Pavel | VS | 21,17 | 21,17 | NP | |
86. | Těpeře Neugebauer Tomáš | JN | 21,39 | 21,39 | 28,44 | |
87. | Těpeře Vít Adam | JN | 21,50 | 21,50 | 23,66 | |
87. | Stodůlky Hrdlička Milan | AB | 21,50 | 23,24 | 21,50 | |
89. | Michálkovice Lefner Matyáš | OV | 21,75 | NP | 21,75 | |
90. | Libňatov Kraus Jan | TU | 21,76 | 21,81 | 21,76 | |
91. | Bochov Zoglauer Tomáš | KV | 21,77 | 25,72 | 21,77 | |
92. | Vědomice Dolejší Václav | LT | 21,95 | 21,95 | 22,62 | |
93. | Těpeře Šourek Petr | JN | 22,27 | 22,27 | 22,53 | |
94. | Bludov Juračka Václav | SU | 22,29 | 22,29 | 23,40 | |
95. | Vědomice Sibera Radek | LT | 22,31 | 22,31 | NP | |
96. | Ločenice Blažek Jan | CB | 22,36 | NP | 22,36 | |
97. | Vědomice Opava Martin | LT | 22,53 | 22,53 | 23,59 | |
98. | Ločenice Dibďák Daniel | CB | 22,90 | 30,74 | 22,90 | |
99. | Výčapy Abrahám Václav | TR | 24,23 | 24,23 | NP | |
100. | Těpeře Žilík Jan | JN | 25,55 | 25,55 | NP | |
101. | Bochov Gašpár Matěj | KV | 27,73 | 27,73 | NP | |
102. | - Bradáček Petr PS Mělník | - | 28,72 | NP | 28,72 | |
103. | Bořitov Čech Štěpán | BK | NP | NP | NP | |
103. | - Andrée Dominik PS Mělník | - | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře