Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
2 11. 07. 2020 2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B PV ONL
3 18. 06. 2020 2020/07/11 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH VS -
4 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
5 04. 07. 2020 2020/07/12 Fotbalové hřiště Velichovky, VČHL 2020 NA VČHL
6 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
7 19. 06. 2020 2020/07/11 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B VS -
8 09. 07. 2020 2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B VS -
9 24. 06. 2020 2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B JE -
10 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
11 11. 07. 2020 2020/07/11 Olbramovice, BNL Tomice BN BNL
12 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
13 05. 07. 2020 2020/07/07 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec JH -
14 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
15 14. 06. 2020 2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B ZN -
16 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
17 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
18 29. 06. 2020 2020/07/10 Myslibořice ZRUŠENO!!!!!, O pohár starosty obce TR TRL
19 01. 07. 2020 2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
20 06. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku BR -
21 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
22 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
23 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
24 13. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
25 05. 07. 2020 2020/07/24 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov JH -
26 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
27 11. 07. 2020 2020/07/24 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+Dor+TFA 2.kolo BHL BV BHL
28 19. 07. 2020 2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald OL HE
29 08. 07. 2020 2020/07/24 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE UH -
30 28. 06. 2020 2020/07/24 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
31 07. 07. 2020 2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
32 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
33 25. 07. 2020 2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
34 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
35 13. 07. 2020 2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
36 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti MB -
37 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
38 01. 07. 2020 2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves BR -
39 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
40 20. 07. 2020 2020/07/31 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
41 01. 07. 2020 2020/08/01 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce M3B - Ž2B HO GPHO
42 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
43 18. 07. 2020 2020/07/31 Prušánky, hasičské hřiště, Putovní pohár starosty obce Prušánky, M+Ž+Dor 3. HO BHL
44 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
45 01. 07. 2020 2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
46 12. 07. 2020 2020/07/31 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020 OP -
47 01. 07. 2020 2020/07/31 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová VS -
48 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
49 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
50 20. 07. 2020 2020/08/01 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
51 12. 07. 2020 2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
52 12. 07. 2020 2020/08/02 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
53 19. 07. 2020 2020/08/02 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
54 01. 07. 2020 2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže NJ -
55 25. 07. 2020 2020/08/08 Kynice, Kynice HB HBHL
56 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
57 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
58 19. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM -
59 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
60 12. 07. 2020 2020/07/12 Makov, BNL Makov TA BNL
61 08. 07. 2020 2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM -
62 08. 07. 2020 2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany KM -
63 01. 08. 2020 2020/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
64 04. 07. 2020 2020/08/08 NOČNÍ - Nahý Újezdec, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
65 25. 07. 2020 2020/08/07 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL BV BHL
66 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
67 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
68 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
69 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
70 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště (pouze muži), Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
71 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
72 10. 08. 2020 2020/08/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
73 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
74 03. 08. 2020 2020/08/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
75 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL! PB -
76 01. 08. 2020 2020/08/14 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
77 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
78 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
79 15. 08. 2020 2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
80 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
81 03. 08. 2020 2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
82 08. 08. 2020 2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB HBHL
83 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
84 08. 08. 2020 2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
85 05. 07. 2020 2020/07/05 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
86 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
87 22. 08. 2020 2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
88 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
89 09. 08. 2020 2020/08/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
90 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
91 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
92 24. 08. 2020 2020/08/28 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec LI -
93 15. 08. 2020 2020/08/29 Smilov, Smilov HB HBHL
94 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
95 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
96 17. 08. 2020 2020/08/28 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
97 22. 08. 2020 2020/08/22 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
98 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
99 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
100 23. 08. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL HE
101 25. 08. 2020 2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
102 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
103 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
104 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
105 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
106 17. 08. 2020 2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
107 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
108 23. 05. 2020 2020/05/23 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
109 23. 08. 2020 2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
110 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
111 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
112 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
113 30. 08. 2020 2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL HE
114 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
115 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
116 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
117 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
118 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
119 29. 08. 2020 2020/09/12 Herálec, Herálec HB HBHL
120 29. 08. 2020 2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
121 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
122 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
123 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
124 01. 08. 2020 2020/09/11 Volenice, Volenická Noc PB -
125 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
126 07. 09. 2020 2020/09/11 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
127 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
128 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
129 05. 09. 2020 2020/09/19 Srch, Srch _ PA HBHL
130 13. 09. 2020 2020/09/19 Stadion Lokomotiva Olomouc, HE Olomouc o pohár oshol kraje a Hejtmana kraje OL HE
131 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
132 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
133 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
134 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
135 30. 08. 2020 2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO -
136 11. 09. 2020 2020/09/18 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
137 19. 09. 2020 2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
138 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
139 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
140 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
141 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
142 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
143 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
144 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
145 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Široký Brodnerozlišeno Bílý Potok192020-07-11 19:24:18
2Letohrad - OrliceMuži Čeperka12020-07-11 19:16:22
3Letohrad - OrliceMuži Trnov322020-07-11 19:03:48
4Letohrad - OrliceŽeny Bílovice12020-07-11 19:00:42
5Letohrad - OrliceMuži Bílovice342020-07-11 19:00:27
6Letohrad - OrliceMuži Bílý Potok312020-07-11 19:00:25
7Letohrad - OrliceŽeny Katusice162020-07-11 19:00:17
8Letohrad - OrliceMuži Bílovice302020-07-11 19:00:09
9Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Jemnice162020-07-11 18:33:05
10Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Jemnice122020-07-11 18:31:41
11Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Mirošov312020-07-11 18:23:05
12Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Vlachovice302020-07-11 18:21:47
13Hřiště u KD Bohuňovicenerozlišeno Trusovice52020-07-11 18:12:08
14Hřiště u KD Bohuňovicenerozlišeno Trusovice12020-07-11 18:12:02
15Vidče u hasičárnynerozlišeno Zašová92020-07-11 18:01:30
16Fotbalové hřiště KněžpoleŽeny Holešov32020-07-11 18:00:43
17KučerovŽeny Nětčice92020-07-11 16:44:45
18Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice52020-07-11 13:38:06
19KučerovMuži Šaratice192020-07-11 13:32:13
20Vidče u hasičárnynerozlišeno Dolní Bečva112020-07-11 12:44:16
21PřílepyMuži Radkova Lhota152020-07-11 12:40:20
22KučerovMuži Radslavice212020-07-11 12:06:01
23KučerovMuži Radslavice182020-07-11 12:05:05
24Vidče u hasičárnynerozlišeno Hošťálková132020-07-11 11:26:02
25Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Svatobořice222020-07-11 11:13:22
26Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Veselá212020-07-11 11:12:23
27Krchlebynerozlišeno Chrást162020-07-11 10:33:05
28KučerovMuži Křenovice172020-07-11 10:05:58
29KučerovŽeny Křenovice82020-07-11 10:05:43
30Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Podhradní Lhota202020-07-11 09:52:41
31KučerovŽeny Dětkovice12020-07-11 09:23:27
32Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Odry192020-07-11 09:12:31
33Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Loukov182020-07-11 08:40:43
34Vidče u hasičárnynerozlišeno Velká (Hranice III)52020-07-11 00:13:33
35KučerovŽeny Pustiměř62020-07-10 22:22:49
36Nová Ves u SvětléMuži Květinov182020-07-10 21:51:25
37KučerovŽeny Silůvky52020-07-10 21:43:22
38Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Strachoňovice122020-07-10 21:34:57
39Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Strachoňovice42020-07-10 21:34:07
40KučerovŽeny Hostěrádky-Rešov42020-07-10 21:26:10
41KučerovŽeny Dražovice72020-07-10 21:11:20
42KučerovŽeny Dražovice22020-07-10 21:11:03
43Vidče u hasičárnynerozlišeno Kokory62020-07-10 20:58:09
44KučerovMuži Kokory42020-07-10 20:55:23
45Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Dolní Bečva162020-07-10 20:39:44
46Všekarynerozlišeno Ves Touškov192020-07-10 20:11:58
47KučerovŽeny Topolany32020-07-10 20:10:15
48KučerovMuži Vracov162020-07-10 20:03:35
49KučerovMuži Chropyně52020-07-10 20:01:28
50KučerovMuži Čeložnice152020-07-10 20:00:58
51KučerovMuži Křenovice132020-07-10 20:00:36
52KučerovMuži Hrubá Vrbka92020-07-10 20:00:24
53KučerovMuži Tvarožná82020-07-10 20:00:21
54Němetice-výletištěnerozlišeno Olšovec282020-07-10 19:52:37
55Fotbalové hřiště Kněžpolenerozlišeno Chropyně72020-07-10 19:41:00
56Halže, hřištěnerozlišeno Halže12020-07-10 19:35:51
57Hasičský areál DubenecMuži Košťálov302020-07-10 19:29:42
58Fotbalové hřiště VelichovkyMuži Letohrad - Orlice242020-07-10 19:18:43
59Budečnerozlišeno Kostníky282020-07-10 19:12:30
60Budečnerozlišeno Kostníky232020-07-10 19:10:46
61DubenecMuži Bašnice262020-07-10 18:03:28
62Hřiště Valašské Příkazynerozlišeno Ratiboř142020-07-10 17:58:56
63Hřiště Valašské Příkazynerozlišeno Ratiboř22020-07-10 17:58:23
64Němetice-výletištěnerozlišeno Lukov272020-07-10 17:03:40
65Nová Ves u SvětléDorostenci Ždírec nad Doubravou62020-07-10 15:10:06
66Nová Ves u SvětléMuži Žižkovo Pole162020-07-10 14:29:40
67Němetice-výletištěnerozlišeno Hoštiná262020-07-10 14:04:16
68Radslavice (noční 2B)Ženy Radslavice12020-07-10 13:55:55
69Radslavice (noční 2B)Muži Radslavice12020-07-10 13:55:45
70HodějiceMuži Hodějice12020-07-10 13:55:21
71TučapyMuži Tučapy302020-07-10 13:54:51
72TučapyMuži Tučapy12020-07-10 13:54:35
73Ivanovice na HanéMuži Ivanovice na Hané12020-07-10 13:53:58
74Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Hošťálková292020-07-10 13:53:17
75KučerovMuži Topolany72020-07-10 13:48:50
76KučerovMuži Pustiměř122020-07-10 13:47:06
77KučerovMuži Dětkovice142020-07-10 13:44:54
78KučerovMuži Ivanovice na Hané102020-07-10 13:43:13
79KučerovMuži Topolany32020-07-10 13:30:08
80Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Leskovec152020-07-10 12:42:51
81noční soutěžnerozlišeno Loukov42020-07-10 12:41:11
82Hřiště KostelanyŽeny Loukov32020-07-10 12:39:19
83Všekarynerozlišeno Bezděkov pod Třemšínem182020-07-10 12:37:25
84Nová Ves u SvětléŽeny Herálec42020-07-10 12:21:31
85Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Lesná142020-07-10 10:47:43
86Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Lesná112020-07-10 10:47:21
87KučerovMuži Račice112020-07-10 10:37:51
88KučerovMuži Račice62020-07-10 10:37:39
89Sportovní areál TJ Veselánerozlišeno Skalice172020-07-10 09:58:36
90Němetice-výletištěnerozlišeno Hliník nad Váhom252020-07-10 09:18:36
91Němetice-výletištěnerozlišeno Hliník nad Váhom242020-07-10 09:18:18
92Horní KameniceMuži Vranovice192020-07-10 08:17:28
93noční soutěžnerozlišeno Křenovice102020-07-10 07:57:29
94Vidče u hasičárnynerozlišeno Loučka42020-07-10 07:39:41
95Němetice-výletištěnerozlišeno Hustopeče nad Bečvou222020-07-10 07:10:44
96noční soutěžnerozlišeno Lukov22020-07-10 06:48:24
97noční soutěžnerozlišeno Kostelany12020-07-10 06:47:32
98Hřiště KostelanyMuži Lukov22020-07-10 06:45:47
99Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Mostište282020-07-09 22:51:16
100DubenecMuži Záchlumí252020-07-09 21:40:15
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání