Čekyně 2018 - Memoriál Zdeňka Obziny

Liga: PRL
Místo: Čekyně - Přerov VII
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 10. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Obzina Adam
Telefon:  721 448 009

Začátek rezervace: 27. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2018 10:00
Začátek tipování:  27. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2018 00:00
Zadal: Adam Obzina

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3. kolo PRL 2018

Kdy: 10.6.2018 – nástup 10:00, strat prvního 10:15

Kde: Čekyně (okr. PR) - fotbalové hřiště

Startovné: 200,-

Kategorie: muži 3B, ženy a muži35+ 2B

Trať: travnatá, základna a náběh beton, časomíra elektronická, terče sklopné

Pravidla: dle pravidel PS s dodatky Přerovské ligy požárních útoků

Ohodnocení: finanční a věcné ceny
Muži: 1. místo: pohár + 1000,- / 2. místo: pohár + 800,- / 3. místo: pohár + 600,- / 4. místo: 400,- / 5. místo: 300,- / 6. místo: 200,- / 7. místo: 100,-

Ženy: 1. místo: pohár + 800,- / 2. místo: pohár + 600,- / 3. místo: pohár + 400,- / 4. místo: 200,- / 5. místo: 100,-

Muži 35+: 1. místo: pohár + věcný dar / 2. místo: pohár + věcný dar / 3. místo: pohár + věcný dar


Pravidla PRL: https://drive.google.com/file/d/1OpjKuqLepo6lU9wuQsg6M8zI64i6YkpY/view

Portál firesport nezobrazuje obrázky mimo portál ligy! Pozvánku SDH Čekyně zobrazíte přes odkaz: https://prl.firesport.eu/soutez-cekyne---prerov-vii-9225.html


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cekyne---prerov-vii-9225.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMRadim Svěchota
22Hranice PRJakub Vojtek
33Hrabůvka PRHonza
44TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
55Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
66TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
77Křenovice PRTomáš Bálint
88Sobíšky PRJiří Kočař
99Babice VSPetr Korábečný
1010Pravčice KMJiří Možíš
1111Hlinsko PRPetr Šromota
1212Vrchoslavice PVRadim Janečka
1313Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
1414Radkova Lhota PRJan Klimecký
1515Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1616Radíkov PRLuboš Kopřiva
1717Opatovice PRDavid Roman
1818Nová Dědina KMMartin Láník
1920Dřevohostice PRPatrik Josiek
2021Císařov PRLuboš Zatloukal
2122Podolí PRBřeťa Koplík
2223Mladcová ZLOndra Struška
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
22TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
33Špičky PRLukáš
44Olšovec PRpetr
55Pravčice AKMJiří Možíš
66Rymice KMJana Nevřalová
77Čechy PRAdéla Janků
88Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
99Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1010Císařov PRBarbora Bajerová
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Císařov PRAleš Pěkník
33Mořice PVJirka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,8717,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM17,6818,1818,182017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS--18,552004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM18,9618,1118,962016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR18,1519,1019,102016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radkova Lhota PR--19,822003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko PR--19,892003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlinsko PR19,9018,1919,902017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čechy PR21,3920,5421,392017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlinsko PR--21,622004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Paršovice PR--21,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--22,172003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Čekyně - Přerov VII PR22,2221,5622,222017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čechy PR21,8122,4322,432016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Opatovice PR--22,522004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kojetín II-Popůvky PR22,7318,6122,732016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Býškovice PR--22,922003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Určice PV21,3523,1923,192017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bělotín PR--24,412004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čekyně - Přerov VII PR--24,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sobíšky PR--24,972003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radkova Lhota PR--26,232004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kunovice UH24,9526,5426,542017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bělotín PR--26,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Němčice KM28,1829,6329,632016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Býškovice PR--29,722004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čekyně - Přerov VII PR31,1623,9131,162016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lazníčky PR--31,522003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Paršovice PR--33,092004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Újezd PR--37,742003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Černotín PR--39,592004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Říkovice PR40,4733,0240,472017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Henčlov - Přerov VIII PR28,2559,5659,562016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lhota PR--66,652003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Opatovice PR--75,222003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Radkova Lhota PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hustopeče nad Bečvou PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Čekyně - Přerov VII PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bělotín PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lazníčky PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hlinsko PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radíkov PR--NP2003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Opatovice PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Milotice nad Bečvou PR--NP2003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Potštát PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Horní Újezd PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Čekyně II.kolo, PR, Okresní kolo dospělých
VCPR
2003/07/06 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2004/07/04 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2016/06/12 Čekyně, Memorial Zdeňka Obziny
PRL
2017/06/11 Čekyně, Memoriál Z. Obziny
PRL
2018/06/10 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/24 Troubky, O pohár Hané
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PRL
2018/08/04 Vítonice, O pohár starosty
PRL
2018/08/12 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce
PRL
2018/09/09 Čechy, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga