Liga: | PLPU |
Místo: | Mysletice |
Okres: | Jihlava |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 04. 06. 2022 13:00 |
Kontakt: | TETOUR Lukáš |
Telefon: | 728440982 |
Začátek rezervace: | 23. 04. 2022 13:00 |
Konec rezervace: | 04. 06. 2022 13:00 |
Začátek tipování: | 23. 04. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 04. 06. 2022 00:00 |
Zadal: | František Janů |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysletice-12237.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Žirovnice | PE | Adam Hamerník | ||
2 | 2 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
3 | 3 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
4 | 4 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
5 | 5 | Český Rudolec | JH | Stanislav Dolský | ||
6 | 6 | Batelov | JI | Michal Procházka | ||
7 | 7 | Kamenice nad Lipou | PE | Adam Hamerník | ||
8 | 8 | Staré Město (Telč) | B | JI | Matěj Plunder | |
9 | 9 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
10 | 10 | Sedlatice | JI | Luboš Šťastný | ||
11 | 11 | Boršov | JI | Petra Nečadová | ||
12 | 12 | Dolní Němčice | JH | František Janů | ||
13 | 13 | Urbanov | JI | Lukáš Trkola | ||
14 | 14 | Třebětice | JH | Radim Tříletý | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nová Včelnice | JH | Nela Kupková | ||
2 | 2 | Kamenice nad Lipou | PE | Marketa Chalupova | ||
3 | 3 | Žirovnice | PE | Eliška Švadlenová | ||
4 | 4 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
5 | 5 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
6 | 6 | Boršov | B | JI | Petra Nečadová | |
7 | 30 | Žirovnice | PE | Adam Hamerník | ||
Dorostenci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Staré Město (Telč) | B | JI | Matěj Plunder |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2016/06/12 | Mysletice - Sportovní areál, PUTOVNÍ JEŽEK | |
2017/06/17 | Mysletice, O pohár SDH, 3B úzké | |
2018/06/23 | Mysletice, O pohár SDH Mysletice | |
2019/06/29 | Mysletice, O pohár SDH Mysletice | |
2022/06/04 | Mysletice, 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |