Liga: | VCT |
Místo: | Staňkov |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 25. 06. 2016 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 12. 06. 2016 18:00 |
Konec rezervace: | 24. 06. 2016 18:00 |
Začátek tipování: | 25. 06. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 06. 2016 00:00 |
Zadal: | Aleš Daňhel |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
3B, sklopky
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-7326.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Hosín | CB | Standa Hrubeš | ||
2 | 3 | Novosedly nad Nežárkou | JH | vlasta kotek | ||
3 | 4 | Halámky | JH | Jan Prokes | ||
4 | 5 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
5 | 6 | Roseč | JH | Jan Šachl | ||
6 | 7 | Stajka | JH | Luboš Petr | ||
7 | 8 | Stříbřec | , | JH | Láďa Frantík | |
8 | 9 | Rapšach | JH | Miroslav Kouřil | ||
9 | 10 | Cizkrajov | JH | Karel Běhan | ||
10 | 11 | Mníšek | JH | Jan Zahradník | ||
11 | 12 | Slavošovice | CB | vit koukal | ||
12 | 13 | Kolence | JH | Daniel Vacek | ||
13 | 14 | Stříbřec | B | JH | Láďa Frantík | |
14 | 15 | Lásenice | JH | Martin Janků | ||
15 | 16 | Valtínov | JH | Josef Bártů | ||
16 | 17 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
17 | 18 | Krahulčí | JI | Jiří Doležal | ||
18 | 19 | Hamr | JH | Michal Szokol | ||
19 | 20 | Rudolfov | CB | SDH Rudolfov | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Staňkov | JH | Jan Zahradník | ||
2 | 2 | Novosedly nad Nežárkou | JH | vlasta kotek | ||
3 | 3 | Rapšach | JH | Miroslav Kouřil | ||
4 | 4 | Lásenice | JH | Hanka Straňáková | ||
5 | 5 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
6 | 6 | Lomnice nad Lužnicí | JH | Kateřina Bočková | ||
7 | 7 | Hamr | JH | Michal Szokol | ||
8 | 8 | Hrdějovice | CB | zdenek severa |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2011/06/25 | Staňkov, Memoriál Fr. Bracha | |
2012/06/23 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2013/06/29 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2014/06/28 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2015/06/27 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2016/06/25 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2017/07/01 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2018/06/30 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2019/06/29 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2022/06/11 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2023/06/17 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2024/06/15 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Olešnice, VCT - O pohár starosty SDH Olešnice | |
2024/06/15 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2024/06/22 | Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně | |
2024/07/05 | Lásenice, O pohár SDH Lásenice | |
2024/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2024/07/27 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | |
2024/08/10 | Dešná, O pohár starosty | |
2024/08/17 | Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach | |
2024/08/31 | Hamr, Memoriál Františka Outlého | |
2024/09/07 | Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce | |
2024/09/21 | Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře | |
Kdy | Kde | Liga |