Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ry 1 | Ra 2 | Če 3 | Tr 4 | Dř 5 | Pr 6 | Ví 7 | Ry 8 | Kř 9 | Če 10 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | 167 | 15,18 | KM | 167 | ||||||||||
2. | Hrabůvka | 122 | 14,30 | PR | 122 | ||||||||||
3. | Hranice | 120 | 15,57 | PR | 120 | ||||||||||
4. | Křenovice | 102 | 15,20 | PR | 102 | ||||||||||
5. | Radkova Lhota | 97 | 14,56 | PR | 97 | ||||||||||
6. | Hlinsko | 84 | 15,95 | PR | - | 84 | |||||||||
7. | Pravčice | 80 | 14,77 | KM | - | - | - | 80 | |||||||
8. | Dřevohostice | 65 | 18,48 | PR | - | - | 65 | ||||||||
9. | Vrchoslavice | 32 | 19,40 | PV | - | - | - | 32 | |||||||
10. | Vítonice | 19 | 19,84 | KM | - | - | - | - | - | - | - | - | 19 | ||
11. | Rymice | 11 | 18,57 | KM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 | |
12. | Čechy muži | 9 | 16,74 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | |
-. | Troubky | 9 | 30,76 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | |
-. | Rychlov | 9 | 31,63 | KM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | |
15. | Čekyně - Přerov VII | 8 | 25,91 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 | |
16. | Císařov | 0 | NP | PR | - | - | - | - | - | 0 | |||||
-. | Radíkov | 0 | NP | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | ||
-. | Špičky | 0 | NP | PR | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ry 1 | Ra 2 | Če 3 | Tr 4 | Dř 5 | Pr 6 | Ví 7 | Ry 8 | Kř 9 | Če 10 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | 112 | 16,50 | KM | 112 | ||||||||||
2. | Pravčice B | 98 | 17,19 | KM | 98 | ||||||||||
3. | Pravčice A | 97 | 16,27 | KM | - | - | 97 | ||||||||
4. | Hlinsko | 89 | 18,78 | PR | 89 | ||||||||||
5. | Čechy | 65 | 18,77 | PR | - | 65 | |||||||||
6. | Špičky | 31 | 17,78 | PR | - | - | - | - | - | - | 31 | ||||
7. | Rymice | 10 | 20,71 | KM | - | - | - | - | - | - | 10 | ||||
8. | Čekyně - Přerov VII | 3 | 23,16 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | |
9. | Tovačov | 0 | NP | PR | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
-. | Oplocany | 0 | NP | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ry 1 | Ra 2 | Če 3 | Tr 4 | Dř 5 | Pr 6 | Ví 7 | Ry 8 | Kř 9 | Če 10 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radkova Lhota | 132 | 16,14 | PR | 132 | ||||||||||
2. | Dřevohostice | 91 | 16,87 | PR | - | - | 91 | ||||||||
3. | Čechy | 75 | 18,70 | PR | - | - | - | 75 | |||||||
4. | Rychlov | 52 | 17,55 | KM | - | - | - | 52 | |||||||
5. | Mořice | 18 | 24,02 | PV | - | - | - | - | - | - | - | - | 18 | ||
6. | Troubky | 12 | 22,88 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 12 | |
7. | Vítonice | 8 | 34,96 | KM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 | |
8. | Čekyně - Přerov VII | 6 | 26,25 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 | |
9. | nerozlišeno | 0 | 20,84 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 37 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: