Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/05/192019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
22019/05/192019/06/01 Tučapy, fotbalové hřiště, O pohár starosty města Holešova KM PHL
32019/05/202019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT FSCR
42019/05/012019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
52019/05/122019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
62019/05/182019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
72019/05/192019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
82019/05/222019/06/02 Bystřec, Bystřec UO VCU
92019/05/122019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
102019/05/192019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
112019/06/012019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
122019/05/262019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
132019/05/252019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
142019/06/032019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
152018/12/082019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
162019/04/012019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
172019/05/192019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
182019/05/262019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
192019/05/312019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
202019/05/102019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
212019/04/012019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
222019/05/262019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
232019/05/252019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
242019/05/262019/06/09 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
252019/05/312019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
262019/05/192019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
272019/05/262019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
282019/06/012019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
292019/06/012019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
302019/05/182019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
312019/04/012019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
322019/05/032019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
332019/06/022019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
342019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
352019/05/222019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
362019/06/082019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
372019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
382019/06/092019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
392019/06/092019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
402019/04/012019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
412019/05/292019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
422019/06/162019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
432019/06/092019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
442019/06/162019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
452019/04/012019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
462019/06/152019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
472019/06/212019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
482019/06/242019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU JL
492019/06/162019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
502019/06/162019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
512019/06/162019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
522019/07/012019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
532019/06/232019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
542019/06/052019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
552019/04/012019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
562019/06/222019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
572019/06/222019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
582019/04/012019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
592019/06/062019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
602019/06/152019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
612019/06/282019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
622019/06/232019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
632019/07/062019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
642019/06/292019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
652019/06/292019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
662019/04/012019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
672019/04/012019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
682019/07/052019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
692019/06/302019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
702019/06/302019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
712019/06/202019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
722019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
732019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
742019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
752019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
762019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
772019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
782019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
792019/06/212019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
802019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
812019/06/272019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
822019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
832019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
842019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
852019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
862019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
872019/07/032019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
882019/07/142019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
892019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
902019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
912019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
922019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
932019/07/142019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
942019/07/212019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
952019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
962019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
972019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
982019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
992019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
1002019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
1012019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
1022019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
1032019/07/172019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
1042019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1052019/08/032019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
1062019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
1072019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
1082019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
1092019/07/282019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
1102019/07/242019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
1112019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1122019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
1132019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1142019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
1152019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
1162019/06/022019/08/24 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
1172019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
1182019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
1192019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1202019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1212019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1222019/07/312019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
1232019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
1242019/08/182019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
1252019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
1262019/08/242019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
1272019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1282019/08/072019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
1292019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1302019/08/252019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
1312019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1322019/08/182019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
1332019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
1342019/08/242019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
1352019/04/012019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1362019/06/012019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
1372019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1382019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1392019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1402019/08/142019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
1412019/08/252019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
1422019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1432019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1442019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1452019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1462019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
1472019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyPetr Marada2019-05-26 19:47:50
2Ratíškovice - fotba. hřištěMužiPetr Marada2019-05-26 19:47:38
31. kolo MSP (2B)ŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:32:24
41. kolo MSP (2B)MužiMichal Matějíček2019-05-25 11:32:10
5MyslibořiceŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:30:11
6MyslibořiceMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:29:51
7SenetářovŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:28:44
8SenetářovMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:28:25
9NetínŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:27:17
10NetínMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:26:59
11LibuňŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:25:42
12LibuňMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:24:55
13RadíkovŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:24:19
14RadíkovMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:23:58
15TřebeloviceŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:23:23
16TřebeloviceMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:23:07
17Hostěrádky-RešovŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:23:56
18Hostěrádky-RešovMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:23:39
19Stražisko - koupalištěŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:22:13
20Stražisko - koupalištěMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:21:54
21MříčnáŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:17:54
22MříčnáMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:17:33
23Panské DubenkyŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:16:56
24Panské DubenkyMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:16:36
25LudslaviceŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:15:44
26LudslaviceMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:15:11
27LibuňŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:52:32
28LibuňMužiHonza Adamec2019-05-25 05:52:22
29RadíkovŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:51:33
30RadíkovMužiHonza Adamec2019-05-25 05:51:13
31TřebeloviceŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:50:15
32TřebeloviceMužiHonza Adamec2019-05-25 05:50:04
33Hostěrádky-RešovŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:48:33
34Hostěrádky-RešovMužiHonza Adamec2019-05-25 05:48:13
35MříčnáŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:47:33
36MříčnáMužiHonza Adamec2019-05-25 05:47:21
37Panské DubenkyŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:46:56
38Panské DubenkyMužiHonza Adamec2019-05-25 05:46:28
39LudslaviceŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:45:35
40LudslaviceMužiHonza Adamec2019-05-25 05:45:21
41Panské DubenkyŽenyPetr Kolman2019-05-25 00:01:05
42Panské DubenkyMužiPetr Kolman2019-05-25 00:00:52
43Panské DubenkyŽenyOndřej Kos 2019-05-24 20:07:26
44Panské DubenkyMužiOndřej Kos 2019-05-24 20:06:53
45Panské DubenkyŽenyLukáš Brtník2019-05-24 19:59:33
46Panské DubenkyMužiLukáš Brtník2019-05-24 19:59:15
47ZáchlumíŽenyMichal Matějíček2019-05-24 19:26:15
48ZáchlumíMužiMichal Matějíček2019-05-24 19:25:27
49Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyMichal Matějíček2019-05-24 19:19:50
50Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiMichal Matějíček2019-05-24 19:19:18
51Panské DubenkyŽenyVlastimil Sedlák2019-05-24 09:14:04
52Panské DubenkyMužiVlastimil Sedlák2019-05-24 09:12:19
53ZáchlumíŽenyHonza Adamec2019-05-21 14:28:38
54ZáchlumíMužiHonza Adamec2019-05-21 14:28:27
55Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyHonza Adamec2019-05-21 14:28:01
56Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiHonza Adamec2019-05-21 14:27:51
57BystřecŽenyJan Marek2019-05-21 13:11:25
58BystřecMužiJan Marek2019-05-21 13:11:07
59Horní TřešňovecŽenyJan Marek2019-05-21 13:10:31
60Horní TřešňovecMužiJan Marek2019-05-21 13:10:14
61ZáchlumíŽenyJan Marek2019-05-21 13:08:37
62ZáchlumíMužiJan Marek2019-05-21 13:08:11
63BudilovŽenyJosef Drnek2019-05-21 10:41:33
64BudilovMužiJosef Drnek2019-05-21 10:39:50
65MyslibořiceŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:05:47
66MyslibořiceMužiRadek Staněk2019-05-21 07:05:38
67SenetářovŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:04:46
68SenetářovMužiRadek Staněk2019-05-21 07:04:34
69NetínŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:03:23
70NetínMužiRadek Staněk2019-05-21 07:03:13
71LibuňŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:02:09
72LibuňMužiRadek Staněk2019-05-21 07:02:01
73RadíkovŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:00:51
74RadíkovMužiRadek Staněk2019-05-21 07:00:42
75TřebeloviceŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:59:40
76TřebeloviceMužiRadek Staněk2019-05-21 06:56:17
77LudslaviceŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:54:43
78LudslaviceMužiRadek Staněk2019-05-21 06:54:29
79Panské DubenkyŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:53:42
80MříčnáMužiRadek Staněk2019-05-21 06:52:41
81MříčnáŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:52:32
82Stražisko - koupalištěŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:51:48
83Stražisko - koupalištěMužiRadek Staněk2019-05-21 06:51:28
84Hostěrádky-RešovMužiRadek Staněk2019-05-21 06:50:32
85Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:49:26
86Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiRadek Staněk2019-05-21 06:49:17
87BudilovŽenyHonza Adamec2019-05-21 03:14:45
88BudilovMužiHonza Adamec2019-05-21 03:14:25
89KrasoniceŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:23:17
90KrasoniceMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:22:27
91ŽernovníkŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:21:11
92ŽernovníkMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:18:14
93RadimoviceMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:17:36
94RadimoviceŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:16:59
95Radkova LhotaŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:15:41
96Radkova LhotaMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:15:18
97Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyLukáš Vaculík2019-05-18 15:48:46
98Ratíškovice - fotba. hřištěMužiLukáš Vaculík2019-05-18 15:47:45
99Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyPetr Marada2019-05-18 13:33:25
100Ratíškovice - fotba. hřištěMužiPetr Marada2019-05-18 13:33:06
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu