Rok:

Síň slávy

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky v roce: 2018

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.TAG Zahnašovice KM - - 17,052018/06/24 Troubky
2.Hodějice VY 17,48 17,29 17,482018/05/19 Rymice
3.Hranice PR - - 17,492018/06/24 Troubky
4.TAG Zahnašovice KM 17,63 16,41 17,632018/05/19 Rymice
5.Hrabůvka PR - - 17,642018/06/24 Troubky
6.Špičky PR 17,63 17,73 17,732018/06/10 Čekyně
7.Prchalov B NJ 17,80 17,36 17,802018/05/19 Rymice
8.Radkova Lhota PR 17,93 17,46 17,932018/05/19 Rymice
9.Valšovice (Hranice VI) PR 17,96 17,89 17,962018/06/10 Čekyně
10.Hrabůvka PR 17,31 18,15 18,152018/05/19 Rymice
11.Mladcová ZL 18,07 18,16 18,162018/05/19 Rymice
12.Hranice PR 18,18 18,05 18,182018/06/10 Čekyně
13.Pravčice KM 18,19 17,25 18,192018/05/20 Radkova Lhota
14.Hrabůvka PR 17,39 18,20 18,202018/05/20 Radkova Lhota
15.Hlinsko PR 17,47 18,23 18,232018/05/19 Rymice
16.Hlinsko PR - - 18,402018/06/24 Troubky
17.Rymice KM 18,20 18,57 18,572018/05/19 Rymice
18.Hranice PR 18,83 17,54 18,832018/05/19 Rymice
19.Opatovice PR 18,89 18,80 18,892018/06/10 Čekyně
20.TAG Zahnašovice KM 19,01 17,45 19,012018/06/10 Čekyně
21.Křenovice PR 18,27 19,05 19,052018/05/20 Radkova Lhota
22.Podhradní Lhota KM 19,05 17,56 19,052018/05/19 Rymice
23.Hlinsko PR 19,18 17,96 19,182018/06/10 Čekyně
24.Křenovice PR - - 19,242018/06/24 Troubky
25.Křenovice PR 18,69 19,24 19,242018/06/10 Čekyně
26.Radkova Lhota PR 19,32 18,50 19,322018/06/10 Čekyně
27.Císařov PR - - 19,362018/06/24 Troubky
28.Císařov PR 18,60 19,60 19,602018/06/10 Čekyně
29.TAG Zahnašovice KM 19,73 17,58 19,732018/05/20 Radkova Lhota
30.Martinice KM 19,83 19,48 19,832018/06/10 Čekyně
31.Vrbka KM 19,82 19,93 19,932018/05/19 Rymice
32.Křenovice PR 20,71 19,82 20,712018/05/19 Rymice
33.Dřevohostice PR 20,76 20,66 20,762018/06/10 Čekyně
34.Roštění KM 18,34 20,96 20,962018/05/19 Rymice
35.Vrchoslavice PV 19,94 21,14 21,142018/06/10 Čekyně
36.Kokory PR - - 21,162018/06/24 Troubky
37.Dřevohostice PR - - 21,882018/06/24 Troubky
38.Valšovice (Hranice VI) PR 22,91 18,48 22,912018/05/20 Radkova Lhota
39.Chropyně KM - - 24,362018/06/24 Troubky
40.Čekyně - Přerov VII PR 25,91 23,53 25,912018/06/10 Čekyně
41.Vrchoslavice PV 26,09 26,40 26,402018/05/19 Rymice
42.Radíkov PR 27,14 22,09 27,142018/06/10 Čekyně
43.Troubky PR - - 30,762018/06/24 Troubky
44.Dřevohostice PR 30,01 31,17 31,172018/05/20 Radkova Lhota
45.Výkleky PR 49,15 49,50 49,502018/06/10 Čekyně
46.Pavlovice u Přerova PR - - 50,092018/06/24 Troubky
47.Polkovice PR - - NP2018/06/24 Troubky
48.Hrabůvka PR - - NP2018/06/10 Čekyně
49.Vrchoslavice PV - - NP2018/05/20 Radkova Lhota
50.Ratiboř VS - - NP2018/05/19 Rymice
51.Ludslavice KM - - NP2018/05/19 Rymice
52.Špičky PR - - NP2018/05/20 Radkova Lhota
53.Dřevohostice PR - - NP2018/05/19 Rymice
54.Mladcová ZL - - NP2018/06/10 Čekyně
55.Hlinsko PR - - NP2018/05/20 Radkova Lhota
56.Radkova Lhota PR - - NP2018/05/20 Radkova Lhota
57.Sulimov KM - - NP2018/05/19 Rymice
58.Radkova Lhota PR - - NP2018/06/24 Troubky
59.Radíkov PR - - NP2018/05/20 Radkova Lhota
60.Prchalov A NJ - - NP2018/05/19 Rymice
61.Sobíšky PR - - NP2018/06/10 Čekyně
62.Pravčice KM - - NP2018/06/24 Troubky
63.Hranice PR - - NP2018/05/20 Radkova Lhota
64.Jasenice VS - - NP2018/06/10 Čekyně
65.Pravčice KM - - NP2018/05/19 Rymice
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


MUŽI - Dosažené body v roce: 2018

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.TAG Zahnašovice KM Zlínský70
2.Křenovice PR Olomoucký48
3.Hrabůvka PR Olomoucký47
4.Hranice PR Olomoucký47
5.Hlinsko PR Olomoucký41
6.Dřevohostice PR Olomoucký31
7.Radkova Lhota PR Olomoucký28
8.Pravčice KM Zlínský20
9.Vrchoslavice PV Olomoucký17
10.Rymice KM Zlínský11
11.Troubky PR Olomoucký9
12.Čekyně - Přerov VII PR Olomoucký8
13.Prchalov B NJ Moravskoslezský0
14.Opatovice PR Olomoucký0
15.Sulimov KM Zlínský0
16.Ludslavice KM Zlínský0
17.Kokory PR Olomoucký0
18.Špičky PR Olomoucký0
19.Jasenice VS Zlínský0
20.Ratiboř VS Zlínský0
21.Radíkov PR Olomoucký0
22.Mladcová ZL Zlínský0
23.Vrbka KM Zlínský0
24.Podhradní Lhota KM Zlínský0
25.Pavlovice u Přerova PR Olomoucký0
26.Roštění KM Zlínský0
27.Chropyně KM Zlínský0
28.Prchalov A NJ Moravskoslezský0
29.Polkovice PR Olomoucký0
30.Výkleky PR Olomoucký0


Nejlepší výsledky v roce: 2018

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.TAG Zahnašovice KM 17,63 17,22 17,63 2018/06/10 Čekyně
2.Pravčice A KM 18,02 17,52 18,02 2018/06/10 Čekyně
3.Radíkov PR 17,97 18,31 18,31 2018/06/10 Čekyně
4.Pravčice B KM 17,83 18,37 18,37 2018/06/10 Čekyně
5.Rymice KM 18,36 19,09 19,09 2018/06/10 Čekyně
6.Špičky PR 19,51 18,78 19,51 2018/06/10 Čekyně
7.Hlinsko PR 18,34 19,54 19,54 2018/06/10 Čekyně
8.Opatovice PR 20,46 18,17 20,46 2018/06/10 Čekyně
9.Čechy PR 19,93 20,93 20,93 2018/06/10 Čekyně
10.Čekyně - Přerov VII PR 22,43 23,16 23,16 2018/06/10 Čekyně
11.Císařov PR 23,34 20,97 23,34 2018/06/10 Čekyně
12.Olšovec PR 31,05 23,66 31,05 2018/06/10 Čekyně
13.Výkleky PR 24,18 36,06 36,06 2018/06/10 Čekyně
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


Ženy - Počet druhých míst v roce: 2018

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Pravčice A KM Zlínský 1x

Ženy - Počet třetích míst v roce: 2018

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Radíkov PR Olomoucký 1x