Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | AB | 19,06 | - | - | |
2. | Klučov | KO | 19,87 | - | - | |
3. | Radovesnice I | KO | 20,14 | - | - | |
4. | Křížkový Újezdec | PH | 20,80 | - | - | |
5. | Kšely A | KO | 22,05 | - | - | |
6. | Horní Kruty | KO | 22,05 | - | - | |
7. | Zásmuky | KO | 22,32 | - | - | |
8. | Jindice | KH | 23,02 | - | - | |
9. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 27,38 | - | - | |
10. | Ovčáry | KO | 34,70 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bulánka | KO | 21,71 | - | - | |
2. | Dolní Měcholupy | AB | 22,27 | - | - | |
3. | Třebovle B | KO | 22,68 | - | - | |
4. | Třebovle A | KO | 24,27 | - | - | |
5. | Klučov | KO | 24,39 | - | - | |
6. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 25,26 | - | - | |
7. | Kšely | KO | 25,52 | - | - | |
8. | Křížkový Újezdec | PH | 26,93 | - | - | |
9. | Zličín | AB | 28,40 | - | - | |
10. | Zásmuky | KO | 32,41 | - | - | |
11. | Ovčáry B | KO | 33,71 | - | - | |
12. | Ovčáry A | KO | 36,61 | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Klučov | KO | 15,69 | - | - | |
2. | Křížkový Újezdec | PH | 16,38 | - | - | |
3. | Kšely A | KO | 16,74 | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 18,15 | - | - | |
5. | Třebovle | KO | 18,57 | - | - | |
6. | Zásmuky | KO | 19,65 | - | - | |
7. | Kšely B | KO | 20,60 | - | - | |
8. | Zličín A | AB | 22,81 | - | - | |
9. | Ovčáry | KO | 26,86 | - | - | |
10. | Tuchoraz | KO | 30,74 | - | - | |
11. | Sloup | PZ | 62,28 | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ovčáry A | KO | 17,99 | - | - | |
2. | Sloup A | PZ | 18,89 | - | - | |
3. | Ovčáry B | KO | 21,39 | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 21,45 | - | - | |
5. | Kšely A | KO | 22,38 | - | - | |
6. | Třebovle | KO | 22,93 | - | - | |
7. | Klučov A | KO | 23,48 | - | - | |
8. | Zličín | AB | 24,02 | - | - | |
9. | Tuchoraz | KO | 26,74 | - | - | |
10. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 27,23 | - | - | |
11. | Sloup B | PZ | 27,33 | - | - | |
12. | Rostoklaty | KO | 27,52 | - | - | |
13. | Dobré Pole | KO | 29,51 | - | - | |
14. | Poříčany A | KO | 30,07 | - | - | |
15. | Klučov B | KO | 34,76 | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře