Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/912037625570124/ |
Kdy: | 07. 05. 2016 07:45 |
Kontakt: | František Peštál |
Telefon: | +420603814302 |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | František Peštál |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 16,01 | 18,04 | 16,01 | |
2. | Pardubice Paulíček Jakub | PA | 16,12 | 16,12 | NP | |
3. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 16,25 | 16,25 | NP | |
4. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 16,41 | NP | 16,41 | |
4. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 16,41 | 18,00 | 16,41 | |
6. | Pardubice Flach Lukáš | PA | 16,51 | 16,78 | 16,51 | |
7. | Francova Lhota Chmela Radek | VS | 16,56 | 16,56 | NP | |
8. | Budíkovice Peštál Marek | TR | 16,69 | 17,11 | 16,69 | |
9. | Široký Důl Paulíček Stanislav | SY | 16,75 | 27,65 | 16,75 | |
10. | Jihlava Stuchlík Martin | JI | 16,78 | 16,93 | 16,78 | |
11. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 16,85 | 17,01 | 16,85 | |
12. | Praha Filip Vladislav | AB | 16,97 | NP | 16,97 | |
13. | Polabiny Krupka Michal | PA | 17,01 | 17,01 | NP | |
14. | Oznice Bartoň Adam | VS | 17,02 | 20,27 | 17,02 | |
15. | Široký Důl Flídr Karel | SY | 17,23 | 21,97 | 17,23 | |
16. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 17,31 | 17,31 | NP | |
17. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 17,36 | 17,36 | NP | |
18. | Běloves Kligl Patrik | NA | 17,48 | 17,71 | 17,48 | |
19. | Jaroměřice nad Rokytnou Nechvátal Radek | TR | 17,50 | 17,50 | 17,68 | |
19. | Stolín Vondra Jakub | NA | 17,50 | 18,32 | 17,50 | |
21. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 17,60 | 17,73 | 17,60 | |
22. | Kamenec u Poličky Teplý Jan | SY | 17,61 | 17,86 | 17,61 | |
23. | Valašské Meziříčí Skalka Tomáš | VS | 17,75 | NP | 17,75 | |
24. | Mírová Váňa Marek | KV | 17,76 | 18,09 | 17,76 | |
25. | Jihlava Hons Lukáš | JI | 17,77 | 17,77 | NP | |
26. | Jihlava Fila Vojtěch | JI | 17,87 | 17,87 | NP | |
27. | Mistřín Marada Vojtěch | HO | 17,88 | 17,88 | NP | |
28. | Bílá Třemešná Fiala Vojtěch | TU | 17,89 | 17,89 | 19,44 | |
29. | Frýdek Krpec Josef | FM | 18,01 | 19,16 | 18,01 | |
30. | Frýdek Žurovec Tomáš | FM | 18,03 | 18,03 | 18,11 | |
31. | Mistřín Vašulka Michal | HO | 18,04 | 18,04 | NP | |
32. | Tuř Gierlowski Michal | JC | 18,08 | NP | 18,08 | |
33. | Litovany Juřena Tomáš | TR | 18,10 | 18,27 | 18,10 | |
34. | Stolín Paťha Martin | NA | 18,14 | 18,43 | 18,14 | |
35. | Veselý Žďár Prášek Matěj | HB | 18,19 | 18,19 | NP | |
36. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David | DO | 18,25 | 18,25 | NP | |
37. | Chebzí Žižka Patrik | JE | 18,34 | 18,34 | NP | |
38. | Mistřín Marada Petr | HO | 18,42 | 18,42 | NP | |
39. | Frýdek Alexovič Richard | FM | 18,46 | 18,46 | NP | |
40. | Lavičky Mejzlík Jan | ZR | 18,47 | 18,66 | 18,47 | |
41. | Mistřín Šalša Evžen | HO | 18,54 | 18,54 | 32,93 | |
42. | Jihlava Ryšavý Vilém | JI | 18,55 | NP | 18,55 | |
43. | Kuřim Přikryl Jiří | BO | 18,70 | 18,70 | NP | |
44. | Bílá Třemešná Mareček Miroslav | TU | 18,84 | 24,09 | 18,84 | |
45. | Petrovice Caha Martin | BK | 18,90 | 19,99 | 18,90 | |
46. | Lhotky Křehlík Luboš | ZR | 18,96 | 18,96 | NP | |
47. | Starý Bohumín Pacal Filip | KA | 19,00 | 19,00 | NP | |
48. | Štítné Urban Petr | PE | 19,03 | 20,05 | 19,03 | |
49. | Skalice Grygar Jan | FM | 19,04 | NP | 19,04 | |
50. | Mistřín Horák Jakub | HO | 19,18 | 21,98 | 19,18 | |
51. | Železná Ruda Mašek Dominik | KT | 19,35 | 19,35 | 23,32 | |
52. | Turčianske Teplice Bujna Richard | TR | 19,36 | 19,36 | 20,26 | |
53. | Lavičky Kuřátko Petr | ZR | 19,43 | 22,55 | 19,43 | |
54. | Kochánov Sojka Marek | BN | 19,68 | 19,68 | NP | |
55. | Senetářov Šebela Tomáš | BK | 19,72 | 19,72 | 26,04 | |
56. | Jihlava Slezák Jakub | JI | 19,86 | 25,96 | 19,86 | |
57. | Lhotky Kaman Martin | ZR | 20,01 | 20,01 | 27,67 | |
58. | Jihlava Traxler Pavel | JI | 20,08 | NP | 20,08 | |
59. | Česká Bělá Zadina Vladimír | HB | 20,31 | 26,45 | 20,31 | |
60. | Dukovany Vrbka Jan | TR | 20,50 | 20,61 | 20,50 | |
61. | Česká Bělá Semerád Michal | HB | 20,81 | 23,50 | 20,81 | |
62. | Jaroměřice nad Rokytnou Lancz Martin | TR | 20,86 | 28,51 | 20,86 | |
63. | Benetice Kachyňa Petr | TR | 21,45 | 21,45 | NP | |
64. | Horní Slavkov Vašíček Richard | SO | 23,00 | 23,00 | 24,65 | |
65. | Bozkov Kafka Tomáš | SM | 23,17 | 29,06 | 23,17 | |
66. | Benetice Přinosil Petr | TR | 24,24 | 24,24 | NP | |
66. | Závišice Melnar David | NJ | 24,24 | NP | 24,24 | |
68. | Velká Chyška Eremiáš Jiří | PE | 27,20 | NP | 27,20 | |
69. | Rouchovany Soural Michal | TR | 27,64 | 28,40 | 27,64 | |
70. | Lavičky Chalupa Dominik | ZR | NP | 999,00 | NP | |
70. | Město Havířov Hudec Lukáš | KA | NP | 999,00 | NP | |
70. | Mistřín Vašulka Petr | HO | NP | NP | NP | |
70. | Široký Důl Uher Jan | SY | NP | NP | NP | |
70. | Bořitov Páral Filip | BK | NP | NP | NP | |
70. | Ostrov u Macochy Vymazal Jiří | BK | NP | NP | NP | |
70. | Petrovice Jeřábek Jakub | BK | NP | NP | NP | |
70. | Petrovice Kováč Petr | BK | NP | NP | NP | |
70. | Kuřim Fryč Tomáš | BO | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 17,13 | 17,13 | 19,13 | |
2. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,31 | 17,44 | 17,31 | |
2. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 17,31 | 17,37 | 17,31 | |
4. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 17,41 | 17,71 | 17,41 | |
5. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 17,49 | 17,79 | 17,49 | |
6. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 17,51 | 17,51 | 22,90 | |
7. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 17,86 | 17,86 | NP | |
8. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 17,93 | 17,93 | NP | |
9. | Krmelín Ručková Dominika | FM | 18,08 | 18,44 | 18,08 | |
10. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 18,17 | 18,17 | 18,52 | |
11. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 18,21 | 18,21 | 23,77 | |
12. | Martinice Vanclová Michaela | KM | 18,27 | 19,49 | 18,27 | |
12. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 18,27 | 18,93 | 18,27 | |
14. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 18,40 | 23,28 | 18,40 | |
15. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 18,42 | NP | 18,42 | |
16. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 18,44 | 18,85 | 18,44 | |
17. | Těpeře Masná Anežka | JN | 18,59 | 18,59 | NP | |
18. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 18,60 | 18,60 | NP | |
19. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 18,76 | NP | 18,76 | |
20. | Petrovice Kloudová Kateřina | BK | 18,92 | 18,92 | 19,40 | |
21. | Štěpánovice Hrouzková Andrea | KT | 18,97 | 18,97 | NP | |
22. | Moravský Beroun Červinková Sandra | BR | 19,12 | 19,12 | 22,51 | |
23. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 19,18 | 19,66 | 19,18 | |
24. | Písková Lhota Friedlová Eliška | NB | 19,19 | 19,19 | 22,75 | |
25. | Petrovice Vrtalová Marcela | BK | 19,30 | NP | 19,30 | |
26. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 19,32 | 19,32 | 19,55 | |
27. | Dolní Čermná Lešikarová Markéta | UO | 19,34 | 22,41 | 19,34 | |
28. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 19,37 | NP | 19,37 | |
29. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 19,39 | NP | 19,39 | |
30. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 19,63 | 19,63 | 23,26 | |
31. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 19,67 | 19,67 | 20,90 | |
32. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 19,68 | 19,68 | 20,52 | |
33. | Písková Lhota Nezbedová Magda | NB | 19,73 | NP | 19,73 | |
33. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 19,73 | NP | 19,73 | |
35. | Mosty Kijonková Petra | KA | 20,03 | 20,03 | 20,14 | |
36. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 20,08 | 20,76 | 20,08 | |
37. | Ostrov u Macochy Štaffová Tereza | BK | 20,13 | 20,31 | 20,13 | |
38. | Rudíkov Mejzlíková Blanka | TR | 20,37 | 20,37 | 26,10 | |
39. | Nová Ves u Světlé Krupauerová Lucie | HB | 20,57 | 20,57 | 21,09 | |
40. | Ostrov u Macochy Nejezchlebová Iva | BK | 20,87 | 23,41 | 20,87 | |
41. | Petrovice Vyskočilová Monika | BK | 20,96 | 21,55 | 20,96 | |
42. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 20,97 | 20,97 | 22,05 | |
43. | Věšín Hrušová Simona | PB | 21,05 | 21,05 | 36,63 | |
44. | Česká Bělá Léblová Lucie | HB | 21,27 | 27,93 | 21,27 | |
45. | Bozkov Bušková Karolína | SM | 21,37 | 21,37 | 22,18 | |
46. | Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda | BM | 21,43 | 21,43 | 22,64 | |
47. | Písková Lhota Nezbedová Marie | NB | 21,50 | 21,50 | 21,80 | |
48. | Písková Lhota Pavlová Tereza | NB | 21,62 | 22,09 | 21,62 | |
49. | Slatiny Červená Martina | JC | 21,64 | 21,67 | 21,64 | |
50. | Moravský Beroun Pavlicová Jana | BR | 21,74 | 26,02 | 21,74 | |
51. | Stařeč Maštalířová Sabina | TR | 21,77 | 21,77 | 24,12 | |
52. | Slatiny Boukalová Adéla | JC | 21,82 | 21,82 | 21,90 | |
53. | Skalice Onderková Lucie | FM | 21,86 | 26,75 | 21,86 | |
54. | Poniklá Zevelová Michaela | SM | 21,87 | 22,36 | 21,87 | |
55. | Rouchovany Forétarová Lucie | TR | 22,06 | 22,76 | 22,06 | |
56. | Písková Lhota Punčochářová Markéta | NB | 22,71 | 27,53 | 22,71 | |
57. | Březová Hoffmannová Denisa | LI | 22,81 | 23,09 | 22,81 | |
58. | Šošůvka Pernicová Petra | BK | 22,83 | 22,83 | 25,22 | |
59. | Veselý Žďár Korejtková Jana | HB | 22,85 | 22,85 | 23,18 | |
60. | Slatiny Bílková Nikola | JC | 23,01 | 23,01 | 25,93 | |
61. | Jaroměřice nad Rokytnou Petrželová Hana | TR | 23,02 | 23,44 | 23,02 | |
62. | Šebkovice Zikmundová Aneta | TR | 23,34 | 23,67 | 23,34 | |
63. | Jaroměřice nad Rokytnou Krotká Eliška | TR | 24,09 | 27,93 | 24,09 | |
64. | Česká Bělá Dipoldová Kateřina | HB | 35,27 | 35,27 | NP | |
65. | Leština Kovaříková Dominika | SU | 44,13 | 44,13 | NP | |
66. | Líšnice Zmetáková Sára | CB | NP | NP | NP | |
66. | Topolany Brunclíková Monika | VY | NP | NP | NP | |
66. | Dolní Měcholupy Kmůchová Petra | AB | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/07/03 | Třebíč, štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, útok, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2015/08/22 | Třebíč, MČR ve vyprošťování - Třinec 2015 | |
2016/05/07 | Atletický stadion Třebíč, Český pohár REBEL 2016 | |
2020/06/27 | Třebíč, Třebíčské stovky 2020 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře